Multifokálne okuliarové šošovky ZEISS

Home / Multifokálne okuliarové šošovky ZEISS

Trápia Vás oči unavené z digitálneho príslušenstva? ZEISS digitálne šošovky predstavujú ideálne riešenie pre Váš zrak v digitálnom svete.

ZEISS progresívne šošovky pre jasný, ostrý pohľad zblízka aj do diaľky. Pomocník pri zvládaní výziev moderného sveta.

ZEISS Multi DRIVESAFE INDIVIDUAL

Špeciálne individuálne progresívne okuliarové šošovky ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Využíva technológiu FaceFit™ pre plné 3D videnie. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: DSI

ZEISS Multi DRIVESAFE

Špeciálne progresívne okuliarové šošovky ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: DS

ZEISS Multi Sport DRIVESAFE INDIVIDUAL

Individuálna a športová varianta špeciálnych progresívnych okuliarových šošoviek ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Využíva technológiu FaceFit™ pre plné 3D videnie. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: DSI

ZEISS Multi Sport DRIVESAFE

Prehnutá varianta špeciálnych progresív. šošoviek ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: DS

ZEISS Multi INDIVIDUAL2

Progresívna individuálna okuliarová šošovka ZEISS 4. generácie. IndividualFit™ Technológia zohľadňuje hlavné denne aktivity zákazníka. Luminance Design Technology zaisťuje optimalizáciu podľa veľkosti pupily pre najlepší prirodzené videnie vo dne aj v noci.
Gravúra: I2

ZEISS Multi Precision SUPERB

Plne prispôsobené tvári zákazníka

Progresívna indiviuálna okuliarová šošovka ZEISS. FaceFit™ Technológia optimalizuje šošovky presne podľa ich umiestnenia pred očami zákazníka. Perfektná súhra očí, šošoviek a rámu pre dokonalé 3D videnie.
Gravúra: PS

ZEISS Multi Precision PLUS

Precízna optika v každom ráme

Progresívna indiviuálna okuliarová šošovka ZEISS. Adaptation Control™ Technológia vr. FrameFit+® dáva svobodu výberu rámu a zaisťuje rýchlu adaptáciu na šošovky.
Gravúra: PL

ZEISS Multi Precision PURE

Precízna optika v každom ráme

Progresívna okuliarová šošovka ZEISS. Digital Inside™ Technológia reaguje na rastúcu digitalizáciu súčasného životného štýlu. Zaisťuje uvolnené, ostré videnie na digitálne zariadenia s dobrou dynamikou pre rýchle zaostrovanie na rôzne vzdialenosti.
Gravúra: PU

ZEISS Multi MINERAL

Progresívna minerálna okuliarová šošovka ZEISS.

ZEISS Multi INDIVIDUAL SPORT

Progresívna indiviuálna okuliarová šošovka ZEISS do prehnutých rámov s vyšším radiusom. Optimalizácia plôch podľa 9 individuálnych parametrov zákazníka a podľa korekcie vr. cylindru, osi a add. Atórické FreeForm plochy. Zaisťuje dokonalé videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok.
Gravúra: I2

ZEISS Multi SUPERB SPORT

Progresívna optimalizovaná okuliarová šošovka ZEISS do prehnutých rámov s vyšším radiusom. Optimalizácia plôch podľa 5 individuálnych parametrov zákazníka a podľa korekcie vr. cylindru, osi a add. Atórické FreeForm plochy. Zaisťuje lepšie videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok.
Gravúra: S

ZEISS Multi PLUS 2 SPORT

Progresívna optimalizovaná okuliarová šošovka ZEISS do prehnutých rámov s vyšším radiusom. Optimalizácia plôch podľa 5 individuálnych parametrov zákazníka a podľa korekcia vr. cylindru, osi a add. Atórické FreeForm plochy. Zaisťuje lepšie videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok.
Gravury: P, p